לא אחת, בעת שחושבים על עבודה של איטום גגות, מקשרים אותה באופן מיידי לעבודה המתבצעת בבית הפרטי. אז נכון, עבודות שכאלו מבוצעות בבתים פרטיים, אך מדובר גם על עבודה חיונית, חשובה והכרחית גם בעת שמדובר על בית העסק שלכם. אין כל הבדל באופי העבודה, והחשיבות נותרה אותה החשיבות. אם טרם ערכתם בדיקה בגג שלכם טרם החורף או בכלל, הגיע הזמן להבטיח כי אתם שוהים במקום בטוח.

טיפול מיידי לבעיה, או בדיקה לטובת ביקורת

אז מתי בעצם כדאי להזמין איש מקצוע העוסק במלאכת איטום גגות? מצד אחד, הרי שתקראו לאיש המקצוע בשעה שהבעיה כבר התגלתה, ואז אתם זקוקים למענה מיידי. מנגד, תוכלו להזמין איש מקצוע שיבצע בדיקה שגרתית. אחרי בדיקה שכזו תזכו בשקט נפשי בכל מקרה: או שהבדיקה תגלה כי אין כל כשל או ליקוי, או שבמקרה השני יתגלה מקור נזילה או פגע בגג שיטופל במהרה ועל הצד הטוב ביותר. איך שלא יהיה, לא מזניחים את הגג.

הגג יטפטף? אתם יכולים להפסיד כסף

חשוב לבצע בדיקה שגרתית של איש מקצוע העוסק בעבודה של איטום גגות, גם בעת שאינכם מזהים בעיה אקוטית. טיפול מנע הוא תמיד הטיפול הטוב ביותר, ואם אתם יכולים לאטום את הגג שלכם בשיטות מתקדמות לרבות זיפות גגות – הרי שכדאי לעשות זאת. דמיינו לעצמכם מצב שבו הגג שלכם לפתע מטפטף באמצע יום העבודה – הרי שעליכם לעצור את כל שגרת היום ולהעניק טיפול מיידי לבעיה. המשמעות היא שאתם יכולים להפסיד כסף, לשחרר את העובדים לביתם כי לא ניתן לעבוד בסביבה רטובה, ובמקרים אחרים אף לבקש מהלקוחות לפנות את המקום. מדובר על מבוכה, נזק כלכלי ובעיקר טירחה.

גני ילדים? סכנה בטיחותית

ישנם לא מעט גני ילדים בבתים פרטיים. כאשר מדובר על ילדים, חשוב לנקוט באמצעי הבטיחות המחמירים ביותר. בעת שהגג שלכם ניזוק מכל סיבה אפשרית וכעת יכולים לחדור דרך הגג מי גשם או דברים לא רצויים אחרים, אחרי שמדובר על סכנה בטיחותית ממשית. לפני שהחורף מגיע בשיאו, ערכו בדיקה עם איש מקצוע איכותי ואמין, שיבצע עבורכם עבודת איטום מתקדמת באחת השיטות המומלצות – איטום ביריעות ביטומניות היא אחת מהשיטות.

אי נוחות שאפשר להיפטר ממנה

גם אם לא ערכתם בדיקה טרם החורף בבית העסק שלכם, חשוב לזכור כי בכל שלב מדובר על אי נוחות שניתן להיפטר ממנה במהרה, בעת שחוברים לאיש מקצוע איכותי שיבצע עבורכם את עבודת האיטום.