רטיבות בבית, עובש בקירות, תקרה נוזלת, ביוב סתום, צנרת פגומה וזו רק רשימה חלקית של דברים שיכולים לגרום לנו לבלאגן שלם בבית. שימוש בציוד מתקדם וחדיש עשוי לזהות את מקור הבעיה, איש המקצוע יוכל לתקן את התקלה במהירות ואתם תחזרו לשגרת החיים שלכם.

לזהות את הבעיה, לטפל בתקלה

כל פתרון לכל בעיה מתחיל בשלב הראשוני והוא זיהוי הבעיה. אם נבין בתחילת התהליך מהי הבעיה ומהי מהות התקלה נוכל לפתור את התקלה בצנרת, בקיר, בתקרה או בביוב בצורה יעילה יותר ומהירה יותר. אגב, הדברים האמורים נכונים לגבי כל תחום בחיינו ולא רק לגבי תחום האינסטלציה, ברגע שאנחנו מבינים לעומק מה הבעיה והיכן היא נמצאת אנחנו יודעים לחתור לפתרון בדרך הנכונה ולא מבזבזים זמן יקר על השערות או ניסיונות לא מועילים.

איתור נזילות במצלמה טרמית – גם בפרוייקט תמא 38

אומנם איתור נזילות במצלמה טרמית נשמע לחלקנו כמו העתיד הרחוק ונשמע כאילו אפשרי ליישם את זה רק בבתים גדולים או מפוארים אבל האמת היא שהקדמה כבר ואפשר לעשות שימוש בטכנולוגיה המתקדמת בכל בית ובכל דירה בישראל. איש המקצוע שלנו למעשה מגיע אליכם הביתה ותוך כמה דקות מצליח לאתר את הבעיה בזכות המצלמה הטרמית ואתם למעשה מרוויחים בגדול פעמיים: גם מרוויחים זמן יקר שלא בוזבז סתם ולא הלך לכם לאיבוד וגם יודעים בדיוק מהי מהות הבעיה ויכולים להיות רגועים שאף אחד לא עושה עליכם ניסויים מיותרים.

לא מצאנו, לא שילמתם – העוצמה של המצלמה הטרמית

אנחנו כל כך סומכים על המצלמה הטרמית שלנו שאנחנו יכולים להבטיח לכם שאם לא מצאנו את התקלה ואם לא איתרנו מה גורם לנזילה, לרטיבות או לסתימה בביתכם אתם לא משלמים לנו שום דבר. אז אם נודה על האמת, הסיטואציה הזו כמעט ולא קורית כי אנחנו תמיד מצליחים לאתר את הנזילה – ויודעים כיצד לתקן עבורכם את התקלה. במידה ואין ביכולתנו לבצע את התיקון אתם לא מפסידים, כי לא תשלמו.

ומה עם השירות? לשלב את החיוך עם המקצועות

אנחנו מעסיקים בחברה אנשי מקצוע מהמדרגה הראשונה, אצלנו בחברה ישנם מהנדסים בעלי תואר שני שמכירים את התחום לעומק ובכל יום לומדים עוד ועוד דברים חדשים. הידע והמקצועיות שצברנו במהלך השנים מסייעים לנו להתמודד עם כל תקלה וכל בעיה אבל אנחנו לא נחים על זרי הדפנה ובנוסף לכך מבטיחים לכם עוד פרמטר שלא תמצאו באף מקום אחר: שירות ללא תחרות. לא כולם מבינים את החשיבות של רמת השירות, אנחנו מבינים ואנחנו מבטיחים לכם לא רק לתקן את הנזילה או הרטיבות בקיר אלא גם לגרום לכם להיות מרוצים עד השמיים.