תיאור הפרוייקט

אודות הפרויקט

בין פארקים ירוקים לים הכחול, נמצא לו מתחם המגורים היוקרתי "דרך הים". לקום בכל בוקר, להביט אל הנוף, לעצום את העיניים, לשאוף עמוק את ניחוח הגלים המתנפצים אל החוף ולהבין שעשית את הבחירה הנכונה.

טיילת העיר המחודשת, הצמודה אל הבניין, עצים ירוקים מימין ומשמאל והנוף האינסופי של הים התיכון הנעלם אל האופק הרחוק, יזכירו לכל דרי הבניין כי יש דברים אשר לא ניתן למדוד בכסף.

פרוייקט "דרך הים" מקבוצת י.ח גרינברג משלב באופן המושלם בין סביבת מגורים יוקרתית, בקו ראשון אל הים, עטופת פינות חמד ירוקות ומיקום אסטרטגי ייחודי המאפשר גישה נוחה ומהירה אל צירי התנועה הראשיים ואל צירי המטרופולין המרכזיים.

הפרויקט  כולל את איחודם של מבנים מספר 6 ו-8 וכן את בניין מספר 4, לכדי קומפלקס מגורים יוקרתי העתיד להבנות באיזור של בניה נמוכה, אל מול הים הכחול, מרחק של מאות מטרים בודדים מהטיילת שוקקת החיים של בת ים החדשה ומחוף הים .

כל הטוב שבעולם, פרוש לנגד העיניים, במרכזה של עיר פורחת ומתחדשת. "דרך הים " – להרגיש כמו בחלום.

מתחם "דרך הים" היוקרתי מקבוצת י.ח גרינברג עתיד להוות את היהלום שבכתר בכל הקשור לבניה ייחודית ויוקרתית בישראל בכלל ובעיר בת ים בפרט.

מבט לכיוון צפון יאפשר נוף פנורמי מרהיב אל העיר תל אביב, בירת העסקים והבילויים של ישראל. וכן, מיקומו האסטרטגי של הפרוייקט יאפשר לכל דרי המתחם, גישה מהירה אל כל צירי התנועה הראשיים בשילוב מגורים באיזור שקט הנמצא מרחק הליכה קצר אל טיילת העיר.

סטטוס פרויקט: וועדה מקומית

אדריכל הפרויקט: אסא אדריכלים

ראו גם: תמ"א 38 | פינוי בינוי | תמ"א 38\2