כיום ככל שעובר זמן יותר ויותר בנינים נכנסים להליך תמ"א 38, שזה הליך אשר מחדש את הבניין חיצונית ופנימית, חיצוני כל החוץ שנראה לעין, ופנימי כל החללים המשותפים לכל הבניין שזה אומר לובי, חדרי מדרגות, הוספת מעלית, הוספת חניות, והוספת מרפסות, ועוד.. 

בגלל שזה הליך אשר שני הצדדים מרווחים גם בעלי הדירות וגם הקבלן אז לרוב ברגע שיש את האישורים הנדרשים ההליך מתבצע יחסי מאוד מהר.

אנו חברת י.ח גרינברג ממתמחים בתמ"א 38 ופינו בינוי, אנו נותנים יחס אדיב ושווה לכל לקוחותינו הן מבעלי הדירות הקיימים והן מהלקוחות אשר רוכשים דירה חדשה.

כמובן חוץ מהיחס האישי אשר תקבלו מחיר דירתכם תעלה באופן משמעותי בגלל העיצוב המשדרג אשר הבניין שלכם יעבור, שזה אומר חוץ הבניין יקבל מראה של בניין חדש, ובנוסף הלובי של הבניין יעבור שיפוץ כללי אשר יתן תחושה ואוירה מושלמת.

כחלק משיפוץ הבניין לרוב בעלי הדירות מזמינם קבלנים של עבודות גבס כדי לשפר ולעצב טוב יותר את נראות הבית הפנימית,

דוגמה של עבודות גבס בירושלים כולל הליך של תמ"א 38 הצליח לשבח את מחיר הדירה תוך שנתיים בארבעים אחוז.

וזה לא סתם תדמיינו את עצמיכם בתור הקונים ותראו את ההבדלים דירה ישנה ואינה משופצת לעומת דירה שנראית חדשה מהקבלן, וכך זה יתן לכם יותר את הדחף לעשות תמ"א 38 ולשפץ את הדירה.

אתם יכולים להסתכל על הדירה שלכם כעין השקעה אחרי שהפרויקט תמ"א 38 נעשה ויש לכם מרפסת ועוד הוספה של חדר שיפוץ הדירה זה מחיר קטן אשר יתן לדירה את הנראות המושלמת וכך מחיר הדירה יעלה באופן דרסתי, וגם לבינתיים אתם תהנו ממראה אקסקלוסיבי לדירה.

המחיר שתשלמו על עבודות גבס הוא מחיר קטן ואינו בר השוואה לעומת הפוטנציאל של רווח ממחיר הדירה ברגע שהדירה תהיה משופצת.

למה אנחנו יותר מדברים על עבודות גבס ?

  • בעזרת עבודות גבס אפשר לתת עיצוב דקורטיבי במינימום מחיר.
  • זמן העבודות עם הגבס הוא קצר יחסי לעומת כל התחליפים אשר קיימים בשוק.
  • הגבס הוא חומר יחסי גמיש כך שכל עיצוב שתרצו לעשות לדירה הוא אפשרי.
  • הגבס הוא חומר ירוק אשר חוץ מהעובדה שניתן למחזר אותו האוויר בחדר יהיה יותר נקי.

אני יתן דוגמא לדירה שנעשה בא עבודות גבס לאחר הליך של תמ"א 38 

דירה שנעשה בא שיפוץ עם עבודות גבס, לפני השיפוץ הדירה הייתה מוזנחת הבעלים ניסה למכור אותה במשך תקופה ארוכה אך ללא הצלחה, הבעלים החליט להשקיע קצת בדירה לעשות לה עבודות גבס במינימום מחיר ולאחר העבודה לקוח שכבר ביקר בדירה חזר שוב ורכש אותה.

והמקרים האלה הם לא מקרים יוצא דופן אלה מקרים שכל מי שמתעסק בנדל"ן יכול לשלוף לכם כמה סיפורים כאלה.

אז המסכנה היא כך אם הבניין שלכם זכאי לעבור שדרוג מבנה תמ"א 38, פשוט תתאגדו כל דיירי הבניין בכדי להוציא את זה לפועל כי המרוויחים העיקריים בהליך הזה הם הדיירים.

חברתינו י.ח גרינברג תעשה לכם את כל ההליך הזה במינימום כאבי ראש ומקסימום רווח לדיירים.