המגורים בבניין משותף יכולים להיות אופטימליים אשר לבניין עצמו יש לובי וגינה ברמה גבוהה. זוהי הסיבה שלאחר תמ"א, אחד מהדברים המרכזיים שצריך לדאוג להם זה שיפוץ לובי הכניסה על מנת שהוא ישדרג את הכניסה לבניין.

אם לא תשדרגו את הלובי שלכם, ככל הנראה הבניין עצמו יראה בדיוק כמו שהוא היה לפני כן – הרי ללובי יש חשיבות מכרעת. במאמר הבא נסביר לכם בדיוק מה אסור לכם לשכוח כאשר אתם ניגשים לשפץ את הלובי שלכם. כך תוכלו לדעת בדיוק באיזה תהליך מדובר ומה אסור לכם לשכוח.

תהליך התכנון וההקמה של הגינה והלובי בבניין לאחר תמא 38

ראשית עליכם להבין כי תכנון מקיף וקפדני של הלובי העתידי יכול להיות הרבה יותר נוח עבורכם. כך אנשי המקצוע ידעו בדיוק לאן הם נכנסים, ואתם אלה שתדעו בדיוק איזה תמורה אתם מקבלים בהתאם לסכום הכסף שאותו אתם משלמים. כל הצדדים יוצאים עם כל המידע הנחוץ להם.

כאשר ניגשים לתכנן ולהקים את הלובי חשוב להבין כי חשוב מאוד להחליף כמעט הכול, על מנת לשדרג את אורח החיים בבניין. ארונות החשמל, המרצפות, הרהיטים והמבנה – הכול צריך להשתנות על מנת שתוכלו להרגיש בשינוי כבר מהרגע הראשון.

ומה לגבי הגינה? גם היא חשובה לא פחות מהלובי שלכם. עצים מלאכותיים יכולים להיות אופציה נהדרת שבאמצעותה תוכלו להשיג לגינה שלכם מראה טבעי, אך לא תצטרכו להתרוצץ אחרי השקיית העצים. בנוסף תוכלו להוסיף עוד פרחים ואגרטלים על מנת לשדרג את הגינה שלכם בבניין ולהפוך את הלובי והגינה להיות גולת הכותרת בבניין שלכם.

 

כמה זמן לוקח לשפץ את לובי הכניסה לבניין לאחר תמא?

בגדול? קשה מאוד לתת תשובה חד משמעית לשאלה הזאת, מכיוון שהזמן בעיקר תלוי בדרישות וברצונות שלכם. ברוב המקרים שיפוץ הלובי לא אמור לקחת זמן רב אם תדעו לבחור באנשי המקצוע הנכונים שהולכים ללוות אתכם בתהליך. אנשי מקצוע מנוסים ידעו בדיוק כיצד לייעל את הזמן ולסיים את השיפוץ בתוך מספר מועט של שבועות.

חשוב להבין כי שיפוץ הלובי מפריע לדיירים וגורם לאי נעימות בבניין כולו, ולכן חשוב מאוד לבחור בחברה איכותית אשר תספק לכם את הפתרון לשיפוץ בתוך זמן קצר. רק כך תוכלו להיות בטוחים כי עשיתם את הבחירה הנכונה בכל קנה מידה, ולא תמצאו את עצמכם נתקעים בשיפוץ לובי שיכול לקחת זמן רב ולהפריע לאורח החיים שלכם.