כמו בהרבה דברים אחרים בחיים – הרכישה היא לא בהכרח הדבר האחרון שאתם צריכים לעשות במה שרכשתם. גם אם יש לכם עכשיו דירה חדשה בבניין, מישהו צריך לדאוג לתחזוקה שלו. עבודת תחזוקה כוללת בין היתר ניקיון של המקומות המשותפים בבניין כולל חדר מדרגות, מרתף ועוד…

 

מבני מגורים בימינו מאכלסים עשרות דיירים. כל משפחה אחראית לניקיון דירתה והיא יכולה לעשות זאת לבדה או בעזרת שירותי ניקיון; זוהי בחירה אישית של דיירי הבית. אך אסור לנו לשכוח שבבנייני מגורים ישנם גם חללים משותפים, כמו לובי הכניסה, המעלית, החצר, חדר המדרגות, המקלט וכו'. החללים המשותפים מתלכלכים מהר מאוד ובמקרים רבים ישנם דיירים המפגינים חוסר אכפתיות בכל הנוגע לשמירה על הניקיון בחללים המשותפים. אבל לא באנו לחנך אף אחד, באנו לדבר על הפתרון  – שירותי ניקיון למבני מגורים.

 

הדרך היעילה ביותר לשמור על הניקיון בבניין מגורים היא באמצעות חברת ניקיון המעניקה לכם שירותי ניקיון שוטפים בהתאם לתנאים שעליהם הוסכם. מכיוון שאף אחד מדיירי הבניין לא הולך לנקות את החללים המשותפים, בטח שלא על בסיס יומיומי, חברת ניקיון נותנת לכם את הפתרון ההגיוני ביותר.

 

היתרונות של שירותי ניקיון למבני מגורים

 

מקצועיות – מבני המגורים של היום דורשים הרבה יותר מניקיון של חדר המדרגות. היום ניתן למצוא בבנייני מגורים חללים משותפים מאובזרים ומעוצבים ברמה גבוהה, דבר ההופך את פעולות הניקיון למורכבות. רק חברת שירותי ניקיון מקצועית יכולה להתמודד ביעילות עם כל האתגרים של בנייני מגורים משותפים. עוד נקודה חשובה, ניקוי בניינים דורש גם ציוד וכוח אדם מיומן, כמו למשל במקרים בהם נדרש ניקיון בסנפלינג, זהו דבר שלא כל אחד יכול לעשות ורק חברות ניקיון יכולות להציע שירות מסודר ובטוח של ניקיון בסנפלינג.

 

יתרון לגודל  – חברת שירותי ניקיון למבני מגורים נהנית מיתרון לגודל. החברה אינה רוכשת 5 ליטר של נוזל לניקוי רצפות אלא 500 ליטר; חברת ניקיון עובדת עם מספר לקוחות ולכן מבצעת רכישות גדולות ומרוכזות של ציוד וחומרי בניין, מה שמאפשר לחברת הניקיון להשיג את הציוד במחירים מופחתים וכך להציע ללקוחותיה שירות במחירים משתלמים יותר.

 

גמישות בחבילת השירות  – ישנם בניינים בהם הדיירים מעוניינים בניקיון פעמים בשבוע, אחרים רוצים ניקיון על בסיס יומיומי. חברת ניקיון יכולה לספק לכם שירות המתאים למידותיכם ולתקציבכם. אך באותה המידה יש לכם גם גמישות, אם למשל תרצו בתקופת החגים לתגבר את שירותי הניקיון, תוכלו לבקש זאת מחברת הניקיון ולא להתחיל להתנהל מול עובדים באופן ישיר.